Miesiąc sierpień w naszej parafii PDF Drukuj Email
Aktualności - Aktualności parafialne
niedziela, 31 lipca 2016 23:00
  • Pierwszy czwartek miesiąca (04.08.2016) - Msza św. wieczorna w intencji powołań kapłańskich i zakonnych w parafii, po mszy koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • Pierwszy piątek miesiąca (05.08.2016) - Msza Św. i Nabożeństwo Wynagradzające za grzechy i zniewagi: Msza św. wieczorna.
  • Pierwsza sobota miesiąca (06.08.2016) - Po Mszy wieczornej Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu (11.08.2016) - w każdy pierwszy czwartek po pierwszym piątku miesiąca po mszy wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
  • Uroczystość Wniebowzięcia NMP - Odpust parafialny (15.08.2016 poniedziałek) Msza Święta odpustowa o 10:30.
  • Nabożeństwo Misyjne (28.08.2016) - w ostatnią niedzielę miesiąca po mszy wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Misyjne.
 
Nabożeństwo czerwcowe PDF Drukuj Email
Artykuły - Czytelnia

Czerwiec poświęcony jest Jezusowi Chrystusowi, którego w tym czasie czcimy w sposób szczególny w nabożeństwach dedykowanych Jego Najświętszemu Sercu.Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Więcej…
 
Informacje o projekcie Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Wniebowzięcia NMP w Kłodawie PDF Drukuj Email
Aktualności - Renowacja

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia NMP w Kłodawie zrealizowała w latach 2009 – 2012 r. projekt pn. „Renowacja i konserwacja architektury oraz zabytków ruchomych XVIII – wiecznego Pokarmelickiego Zespołu Klasztornego w Kłodawie”.

Przedmiotowy projekt był współfinansowany ze środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013 oraz współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej…
 
Film promocyjny PDF Drukuj Email
Aktualności - Renowacja
środa, 23 stycznia 2013 13:05

 
Folder promocyjny PDF Drukuj Email
Aktualności - Renowacja
czwartek, 07 lutego 2013 23:26

Folder promocyjny projektu w formacie PDF - rozmiar 38 MB

 
Uroczyste zakończenie projektu PDF Drukuj Email
Aktualności - Renowacja
niedziela, 16 grudnia 2012 22:02

W dniu 18 grudnia 2012 (wtorek) o godzinie 11:30 w kościele Wniebowzięcia NMP w Kłodawie odbędzie się uroczyste podsumowanie projektu Renowacja i konserwacja architektury oraz zabytków ruchomych XVIII-wiecznego Pokarmelickiego Zespołu Klasztornego w Kłodawie.

Więcej…