Młodzież

Wyjazd na "Wieczór Chwały" 15.03.2019

15 marca odbył się wyjazd młodzieżowy do Płocka na kolejny już "Wieczór Chwały" W wyjeździe wzięło udział 59 uczestników, w szczególności młodzież z naszej parafii, ale także inni chętni pod opieką katechetów i ks.Wikariusza. Hasło obecnego spotkania brzmiało "Dzieje się dobro". Całe wydarzenie ukazywało uczestnikom prawdę, iż na Golgocie wydarzyło się nieskończone dobro i wciąż dokonuje się na ołtarzach świata, gdzie Chrystus przychodzi do każdego człowieka, aby go zbawić. Potrzeba tylko otwartości serca człowieka aby je przyjąć. Wszyscy mile wspominamy spędzony tam czas. Wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni. Dziękujemy Bogu za wspólne spotkanie i modlitwę oraz Serdecznie zapraszamy wszystkich. a w szczególności młodych na kolejny Wieczór Chwały, który odbędzie się już wkrótce.

Wyjazd na Wieczór Chwały „Zrób miejsce” 21.12.2018

Wieczór Chwały „ Zrób miejsce”
W dniu 21 grudnia 2018 roku ksiądz Robert, młodzież ze szkoły podstawowej nr 1 pod opieką pani Danusi Bartosik oraz ze szkoły podstawowej nr 2 z panią Katarzyną Mieleszczuk wybrali się na Wieczór Chwały, który odbywał się w par. św. Stanisława w Płocku. Inicjatywa ta nosiła nazwę "Zrób miejsce". Wydarzenie miało na celu otworzenie naszych serc na drugiego człowieka, wyciągnięcie ręki do Boga. Wszyscy mile wspominamy spędzony tam czas, wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni. Podczas drogi śpiewaliśmy wspólnie kolędy. Już 15 marca po raz kolejny weźmiemy udział w tej niesamowitej inicjatywie.
Zapraszamy wszystkich do wspólnego wyjazdu!
Zdjęcia z Wyjazdu

Wyjazd młodzieży na "Wieczór Chwały w październiku"

Dnia 12.10.2018 (piątek) odbył się wyjazd młodzieżowy do Płocka na zjazd młodzieży tzw. "Wieczór Chwały". W wyjeździe wzięła udział młodzież
z naszej parafii, miał on na celu pogłębienie naszej wiary. Odbył się pod hasłem "Zostań Aniołem" przez, które to Pan Bóg uświadamia nas, że każdy z nas jest Aniołem (z greckiego Angelos znaczy posłany) i został posłany by nieść dobrą nowinę naszym bliźnim. Kolejny wyjazd na "Wieczór Chwały" już w 21 Grudnia przed Bożym Narodzeniem.
Serdecznie Zapraszamy.
Zdjęcia z Wyjazdu

Polecane strony dla młodzieży:

– Ruch Światło Życie
– Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
– O. Adam Szustak
– TV TRWAM
– Ruch Czystych Serc
– Pokolenie JPII
– strona o ewangelizacji
– portal młodzieży katolickiej
– „Nasza Droga” dwutygodnik młodzieży katolickiej