Czwarta Niedziela Zwykła
29 stycznia 2023 r. /

1.W ostatnią niedzielę miesiąca po Mszy Świętej wieczornej modlimy się w intencji misji i misjonarzy, szczególnie z naszej ojczyzny.

2.W czwartek, 2 lutego, będziemy obchodzili święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Na Msze Święte przynosimy świece zwane gromnicami. Zostaną pobłogosławione, aby przez cały rok, a zwłaszcza w chwilach trwogi i cierpienia, przypominały nam o Jezusie - Światłości Narodów, który nieustannie oświeca drogi naszego życia. Msze Święte będą o godz. 7:00, 10:00 i 17:00. W tym dniu obchodzimy w kościele Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą obejmujemy osoby podejmujące służbę Bogu i ludziom w różnych zakonach i zgromadzeniach. Ofiary składane do puszki wspierają materialnie borykające się z trudnościami klasztory.

3.W tym tygodniu przypada czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek dziękujemy za dar Eucharystii i kapłaństwa - prosimy o nowe i święte powołania do pracy w Pańskiej Winnicy. Spotkanie modlitewne Grupy Modlitwy Ojca Pio. Adoracja o godz. 16:30. W piątek pragniemy wypełnić prośbę Pana Jezusa o modlitwę wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata. Okazja do spowiedzi od godz. 16:30. W sobotę Msza Święta i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7:00. Zapraszamy na Apel Jasnogórski o godz. 20:45!

4.Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w rodzinach. Dziękujemy wszystkim, którzy nas zaprosili. Dziękujemy za życzliwość i złożone ofiary. Serdecznie dziękujemy tym, którzy nas podwozili. Zapewniamy o naszej modlitwie za wszystkie rodziny.

5.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik Idziemy z naszym dodatkiem diecezjalnym Ład Boży.