Dwudziesta Szósta Niedziela Zwykła
/ 19 września 2021 r. /

1.W środę święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Bóg posyła swoich aniołów, by troszczyli się o nas, strzegli nas i chronili w ważnych momentach życia. Oni są przejawem miłości i codziennej obecności Boga w naszym życiu. Warto polecać się ich opiece nie tylko w latach dziecięcych, ale i w dorosłym życiu.

2.W piątek rozpoczniemy październik - miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe będą w dni powszednie i niedziele o godz. 17:30!
W pierwszy piątek od godz. 17:00 okazja do spowiedzi. Zapraszamy dzieci klas IV i czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3.W sobotę będziemy wspominali Świętych Aniołów Stróżów. Jest to pierwsza sobota miesiąca. Msza Święta o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7:00 oraz nabożeństwo. Po nim całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Miłosierdzia, którą zakończymy różańcem o godz. 17:30.

4.W sobotę udajemy się na diecezjalne dziękczynienie za beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego do Katedry we Włocławku.
Wyjazd sprzed kościoła o godz. 8:30. Przyjmujemy jeszcze zapisy chętnych do wzięcia udziału w tym dziękczynieniu. Potrzebny jest pesel.

5.W przyszłą niedzielę nasza parafia czci Matkę Bożą Różańcową.
Uroczysta Msza Święta i Różaniec będzie o godz. 16:00!
Nie będzie Mszy Świętej na cmentarzu oraz o godz. 18:00!

6.W miesiącu październiku będziemy przyjmować na wypominki za zmarłych.

7.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik Idziemy.
Są jeszcze do nabycia kalendarze ścienne i Rolników na rok 2022.
Te, które pozostały chcemy zwrócić do Wydawnictwa.