Szósta Niedziela w ciągu roku
/ 16 lutego 2020 r. /

1.Wakacje z Bogiem (Oaza dzieci i młodzieży)
Zapraszamy dzieci i młodzież na wakacyjny wyjazd w góry Żywieckie do miejscowości Sopotnia Wielka. Ks. Robert we współpracy z innymi parafiami organizuje Wakacje z Bogiem dla dzieci i młodzieży. Celów wyjazdu jest wiele ale jeden najważniejszy: zbliżyć się do Boga i doświadczyć Jego obecności w we wspólnocie wiary ludzi młodych. W programie m.in. przede wszystkim wyjścia w góry, oraz zwiedzanie zabytkowych miejsc, termy oraz gry, zabawy, spotkania. Wyjazd w terminie od 20 – 30 Lipca 2020 r. Zapraszamy dzieci od trzeciej kl. szkoły podstawowej, liceum oraz studenci. Szczegółowe informacje odnośnie planu wyjazdu i kosztów u ks. Roberta.

2.Eucharystia Młodych
Zapraszamy na kolejną już Eucharystię Młodych, w piątek 21 lutego o godz. 17:00. Spotkanie rozpoczyna się Mszą św. następnie spotkanie z Jezusem Eucharystycznym podczas adoracji. Animację muzyczną będzie prowadziła nasza schola parafialna „Sursum Corda”. Po Mszy św. i adoracji zapraszamy wszystkich młodych na herbatę i ciastko do salki parafialnej.

3.Pielgrzymka do Włoch
Przypominamy że trwają zapisy na pielgrzymkę do Włoch do grobu św. Jana Pawła II i śladami włoskich świętych, w terminie od 24.04. do 03.05. 2020 r. już mamy 22 osób, informacje szczegółowe u ks. Roberta oraz na folderach w końcu świątyni oraz na stronie internetowej. Zapraszamy.

4.Uczniowie, pod kierownictwem nauczycieli z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie zapraszają na akcje promocji i upowszechniania wiedzy, na temat transplantacji narządów i szpiku w celu ratowania życia. Spotkanie rozpocznie się 20 lutego o godzinie 16:30 na sali w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie i będzie miał charakter quizu integracyjnego. Przez cały czas będzie można zasięgnąć informacji na specjalnym stanowisku, gdzie wolontariusze będą na państwa oczekiwać. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

5.Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli dodaliśmy na naszą stronę film promocyjny na temat naszego kościoła i jego renowacji. Film warty zobaczenia, naprawdę ciekawy.
Film

6.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy tygodnik "Idziemy" z naszym dodatkiem diecezjalnym Ład Boży.